OPINIE KLIENTÓW

Katarzyna gembara

prezes stowarzyszenia klub abstynenta "powrót"

Współpracuję z Panią Agnieszką Ganiek od ponad 3 lat. Uczestniczyłam w wielu projektach i wydarzeniach przez nią organizowanych. Pani Agnieszka jest ZAWSZE wspaniale przygotowana i świetnie zorganizowana. Jest gwarancją jakości. Ujmuje swoją pogodą ducha, troską o odbiorcę przeprowadzanych przez nią przedsięwzięć oraz ogromną życzliwością i empatią, tak bardzo potrzebną w dzisiejszych czasach. Pani Agnieszka jest doskonałym nauczycielem owocnej współpracy, otwartości i szczerości. Prowadzi zajęcia na wysokim poziomie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i komunikacyjnym. Starannie dobiera treści do odbiorcy. Z całego serca polecam! Jeśli organizatorem jest Agnieszka Ganiek, zapewniam, że będzie ciekawie, atrakcyjnie i z dużą dawką pozytywnej energii, która pozostanie na długo!

justyna rynkiewicz

uczestnik szkolenia

Miałam okazję uczestniczyć w kilku warsztatach prowadzonych przez Agnieszkę. Za każdym razem czułam niedosyt po zakończonym spotkaniu. Agnieszka wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i wiedzą. Ma świetny kontakt z grupą i w rewelacyjny sposób buduje przyjemną atmosferę na szkoleniu. Agnieszka dla mnie jest typem osoby, którą słucha się z wielką przyjemnością.

Jan Sojka

Jan Sojka

uczestnik szkolenia

Niejednokrotnie miałem okazję, choć tak naprawdę powinienem powiedzieć wielką przyjemność uczestniczyć w szkoleniach, prowadzonych przez Panią Agnieszkę Ganiek, zarówno stacjonarnych, jak i wyjazdowych. Każde z nich przygotowane i przeprowadzone było w bardzo profesjonalny sposób, przy jednoczesnym (co istotne) zachowaniu miłej, swobodnej atmosfery. Podczas swojej pracy Pani Agnieszka traktuje wszystkich uczestników na równi ze sobą oraz „po partnersku”. Po każdym ze szkoleń zawsze wracam z nową wiedzą, a także z fantastycznymi wspomnieniami.

Beata hetman

właścicelka studio figura mikołów

Z Agnieszką mam przyjemność współpracować od dłuższego czasu, natomiast jestem jej wielką fanką jako kobieta. Widzę niesamowity rozwój i zaangażowanie Agnieszki we wszystkim co robi. Daje energię i wiedzę, a przy tym realną pomoc. Uwielbiam w jej prowadzeniu taki profesjonalny luz, który sprawia, że słowa, które kieruje do słuchacza docierają i zostają zachowane. Nasze drogi zawodowe na pewno jeszcze nie raz się zejdą i jestem przekonana, że będzie to jak zawsze współpraca na najwyższym poziomie. 

beniamin bożek

beniamin bożek

uczestnik szkolenia

Parę lat temu miałem okazję poznać Agnieszkę Ganiek – wspaniałą osobę, pełną dobrej energii i motywacji do działania. Od tego czasu uczestniczyłem w prowadzonych przez nią dwóch wyjazdach szkoleniowych oraz w kilku spotkaniach tematycznych. Za każdym razem wracałem do domu z nowymi umiejętnościami, motywacją, nowymi pomysłami a także z ogromną satysfakcją! Gdybym powiedział sobie sprzed lat, że poznam dorosłego człowieka, z którym będę mógł porozmawiać o wszystkim, przy którym w każdej sytuacji będę czuł się swobodnie i bezpiecznie – jak przy przyjacielu – nie uwierzyłbym… A jednak! Dokładnie tak się czuję, za równo w trakcie szkoleń prowadzonych przez Agnieszkę, jak i podczas prywatnych rozmów. Jestem Ci wdzięczny Aga za Twój profesjonalizm, poświęcony czas oraz uśmiech!

Najważniejsze podmioty, z którymi współpracuję lub współpracowałam

Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach ARTeria
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS
GaSzo
Klub Sportowy „Decor” Bełk
Ochotnicza Straż Pożarna w Bełku
Ochotnicza Straż Pożarna w Palowicach
Polskie Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych
Rada Sołecka w Palowicach
Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach
Starostwo Powiatowe w Mikołowie
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie
TDJ Foundation
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Urząd Miejski w Świętochłowicach
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Urząd Miejski Orzesze
Urząd Gminy w Wyrach
Urząd Miasta w Mikołowie
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańska
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Krakowska
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska
Związek Stowarzyszeń Centrum Aktywności